زمان ثبت و پیگیری سفارش

مشتریان محترم می‌توانند در تمامی ساعات شبانه روز سفارش خود را در زودتولز ثبت کنند ، سفارشات در کمترین زمان بررسی خواهد شد و در هفت روز هفته بررسی و ارسال خواهند شد .

ارسال و بیمه سفارشات

سفارشات مشتریان معمولا در بازه 1 تا 24 ساعته بررسی و ارسال خواهد شد . ارسال سفارشات در داخل شهر تهران از طریق پیک موتوری ، و سفارشات دیگر شهر از طریق پست یا باربری ارسال خواهد شد .

تمامی ارسالها بیمه هستند . به این معنی که در صورتی که بسته تحویل گرفته شده دارای ایرادی باشد حامل وظیفه تقبل هزینه را بر عهده دارد . فروشگاه زودتولز تمام تلاش خود را در جهت ارائه بالاترین کیفیت به مشتریان محترم خود ، به کار میگیرد .

خسارات فیزیکی بسته سفارشات

فروشگاه زودتولز از مشتریان عزیز تقاضا دارد در هنگام دریافت سفارشات خود ، خصوصاً سفارشات خارج تهران سلامت فیزیکی بسته خود را بررسی بفرمایند و در صورت وجود ایرادات فیزیکی مهم مراتب را به فروشگاه زودتولز و حامل اطلاع دهند . ضمن اینکه در زمان ارسال بسته ، عکسی از محصول و بسته آن برای مشتری ارسال خواهد شد تا از سلامت بسته و ظاهر بسته آگاهی پیدا کند .

ایرادات محصولات و بازگشت سفارشات

در صورتی که محصول دریافت شده دارای ایرادات فاحشی باشد که پس از گشایش بسته محصول مشخص شود یا نقص فنی ( روشن نشدن ) داشته باشد ، می‌تواند سفارش خود را ظرف مدت 7 روز به فروشگاه زودتولز برگرداند . شایان ذکر است بعد از بررسی انجام شده و تایید کارشناسان فنی ، وجه سفارش در اولین فرصت به حساب مشتری عودت داده خواهد شد .

تأمین محصولات

فروشگاه زودتولز نمایندگی رسمی بزرگ ترین برند های ابزارآلات ، همانند : ماکیتا ، آاگ ، بوش ، پوکا و ... میباشد .

کلام آخر

..:: با زودتولز ، راه را دور نکنید ::..