مدیریت فروشگاه

اینترنتی زودتولز

به عقیده من موفقیت و آرزوهای بزرگ پدیده ای هستند که ما میتوانیم به آنها آدرس داده تا ما را پیدا کنند و رمز این موفقیت همکاری و تلاش و پشتکار کنار خانواده خود است . خانواده ای که بیشتر اوقات روز با آنها هستیم و با هم ارتباط داریم و مشکلات آهنین را با کمک هم سهل و آسان میکنیم . در این روزگار هیچکس نمیتواند پیشرفت و موفقیت را بدون تلاش به دست بیاورد و یا به امید روز های خوب ، تلاش نکند . مجموعه ما بر این هدف و نقطه تمرکز دارد که میشود هرکاری را با تلاش گروهی و پشت کار زیاد به سرانجام رساند و من به عنوان یکی از اعضای این گروه میتوانم با شما درباره موفقیت و کار گروهی تبادل نظر داشته باشم . پس به امید آن روز که شما هم جزو خانواده بزرگ زودتولز شوید .

زندگی در خانواده زودتولز

مجموعه فروشگاهی زود تولز همواره در راستای پیشرفت و رفاه نیرو های خود خدمات شایانی ارائه می دهد و محیطی پر انرژی و خوب دارد که همیشه از نیرو ها جوان و با استعداد ایرانی استقبال می کند. با ارسال رزومه خود شانس خود را برای پیوستن به فردایی عالی تر امتحان کنید.

کارگروهی

شما همه کارها را نمی ‌توانید به تنهایی انجام دهید. قبول دست کمک دیگران یا محول کردن بعضی مسئولیت‌ها به سایرین، نشانه ضعف و ناتوانی نیست، بلکه روشی خردمندانه است که به شما کمک می کند زودتر به موفقيت دست یابيد و پيشرفت كنید. داشتن اين توانایی در موفقیت یک کسب و کار بسیار ضروری است.

چارچوب کاری

احترام یعنی؛ طبیعت انسان این است که بخواهد عضوی از یک جامعه باشد اما از آن مهم‌تر این است که مورد احترام همتایان خود قرار بگیرد. هنگامی که انسان مورد احترام دیگران قرار می‌گیرد، نوعی حس ارزشمند بودن به او دست می‌دهد. همچنین در محیط کار، مورد احترام قرار گرفتن به منزله دیده شدن، شنیده شدن و با ارزش بودن می‌باشد. در حالی‌که بعضی‌ها بر این باورند که احترام اکتسابی است، در واقع همه کارمندان باید توسط همکاران، روسا و مشتریان خود مورد احترام واقع ‌شوند. هیچ‌کس نمی‌تواند با وجود بی‌احترامی و فشار دائمی دیگران از محیط کارش رضایت داشته باشد

خلاقیت

زندگی انسان‌ها را زیبا نموده و طراوت و شادابی دلنشینی را به‌وجود می‌آورد. انسان‌های خلاق، هر روز با فکرهای نو و اندیشه‌های تازه، تجربه‌ای جدید کسب می‌کنند و با ‌هیجان بسیار زیبایی از زندگی خود لذّت می‌برند. آنان راه‌های قدیمی و کهنه را نمی‌پسندند و همیشه به‌دنبال مسیرهای ناشناخته‌ای می‌گردند. این افراد با فکرهای خلاقانه، میان‌برهای کم‌هزینه‌ای را کشف‌ کرده و با سرعت، ‌مسیری را که دیگران طیّ سال‌ها رفته‌اند، در زمان کوتاه‌تری می‌پیمایند. ذهن انسان‌های خلاق، همواره به‌دنبال کشف راه‌کارهایی است که دیگران به ‌آن‌ها نمی‌اندیشند.

شایسته سالاری

شاید بتوان ادعا کرد سابقه تفکر شایسته سالاری برابر با سابقه آغاز زندگی اجتماعی انسان باشد . جوامع انسانی که افراد لایق و شایسته را در راس خود تجربه کرده اند ، در تمامی اعصار ، قرین موفقیت و پیروزی بوده اند و باور آدمی بر اطاعت از افرادی است که نسبت به خودش از شایستگی بیشتری برخوردار باشد .

یک رزومه خوب باید تمامی توانایی ها و سوابق کاری شما را در بر بگیرد . در رزومه باید آخرین عناوین مدارک تحصیلی خودتان را مشخص کنید . بهتر است در رزومه ارسالی ، یک عکس قرار داده باشید و همچنین وضعیت تاهل و نظام وظیفه را شرح داده باشید .

ارزیابی

ارزیابی

قدیمی ها چه شیرین گفته اند ( دود از کنده بلند میشود ) کاسب های با سابقه ، آنها عاشق بازار هستن . اگر چه پیر شدن اما خسته نه ! بلکه ، چهره ویژه آنها به شیوه دیگری نمایان شد . شرکت ساپرا صنعت کارن به همه ما نشان داده است که آرزو دست نیافتنی نیست . در انتظار معجزه بودن یا لحظه بزرگی نیست . به همگان ثابت کرده که رونق اقتصادی ، کسب کار ، اشتغال زایی والا ترین هدیه به جوامع انسانی است . مدت ها بود که تحت تاثیر خلاقیت و همفکری شرکتی قرار نگرفته بودم . این همه انرژی ، صراحت بیان در ایده های بکر . بعضی وقت ها فکر میکردم همه احساساتی که لازمه در محیط کارهای قبلی تجربه کرده ام در حالی که در شرکت ساپرا صنعت کارن احساس جدیدی داشتم . میدونی شانس چیه ؟ شانس تو اینه که در محیط کاری باور داشته باشی موفقی و این شانس رو من تو فرصت شغلی که این شرکت به من داد ، پیدا کردم .

برای من شرکت ساپرا صنعت کارن بستری بود برای رشد و شناخت استعدادهای خودم و محیطی با چالش های بسیاری که باعث رشد من شد. این شرکت تنها محل کار ویا شغل نیست و خانواده ای است که هریک از اعضای این خانواده برای رشد و موفقیت آن تلاش میکنند. از زمانی که وارد این مجموعه شدم تا کنون توانسته ام تجارب بسیاری کسب کنم که شاید نمیتوانستم در شرایط دیگری چنین تجارب و مهارت هایی را بدست آورم. تمام اعضای این خانواده نه تنها برای رشد کل مجموعه تمام تلاش خود را میکنند بلکه، همگی برای رشد تک تک اعضا نیز تلاش میکنند تا این مجموعه بتواند به نحو احسن به اهداف خود برسد. کار کردن در این شرکت برای من نقطه عطفی بود و شاید بتوانم بگم حضور در این شرکت، مسیر زندگی من را تغییر داد و پنجره های جدیدی را برای من باز کرد.

روز اولی که پا به شرکت ساپرا صنعت کارن گذاشتم هیچ سابقه کاری نداشتم . با این حال به من فرصت داده شد تا بتونم خودمو ثابت کنم . اینجا همیشه امکان هم فکری هست و هیچ کس نظر خودش رو به بقیه تحمیل نمیکنه . همیشه برای کوچیک ترین کار ها هم کلی بحث و صحبت انجام میشه تا به فاینال پروجکت برسیم . اینجا تیم های ترجمه ، برنامه نویسی و گرافیک با هم رابطه خوبی دارند و برای پیش بردن کار ها با هم مشورت میکنند . صمیمی بودن تو محل کار هم از اون چیزاییه که خیلی مهمه و اینو میشه به راحتی توی شرکت و بین بچه ها دید . خوشحالم که تونستم با این مجموعه آشنا بشم .

همیشه جزئی از خانواده بودن نقش داشتن تو پیشرفت خانواده باعث احساس غرور و سربلندی میشه زود تولز جاییه که به وضوح این مسئله احساس میشه دیدن کارگروهی و انجام انواع فعالیت های تبلیغاتی و تنوع درمحصولات باعث خلاقیت و وجدان کاری میشه ، استودیو زود تولز همیشه از نیرو های با استعداد و خوش ذوق استقبال میکنه تا این خانواده بزرگ تکمیل تر و پر توان تر رو به آینده ای بهتر حرکت کنه